judo SKP

Milí sportovci, vážení rodiče. Jistě jste zaznamenali obrovský úspěch našich mladých šampiónů na ME juniorů a na ME do 23 let.

Bodovaly především dívky, kdy Renča Zachová z Olomouce dokázala v této věkové kategorii  pro Českou republiku po 12. letech vybojovat zlato. Velkým úspěchem jsou i pátá místa pro Daniela Pochopa a Adama Kopeckého. Na ME juniorů v Poreči navazovalo ME do 23 let, kde předvedla úžasný výkon  Věrka Zemanová a pyšní se bronzovou medailí.7. bodované místo vybojoval Martin Bezděk. Věříme, že vás tyto výkony povzbudí v další poctivé práci. Nikdo vám vaše natrénované hodiny nevezme a vždy se projeví. Přejeme všem hodně sil  ke každodenní samostatné přípravě. Výrazně nám však chybí zpětná vazba. Kdo může posílejte tréninkové zápisy. Kdo nezvládá poslat, předložíte na tréninku. Kdo si zápisy nedělá, začněte dnes a poctivě pokračujte každý den.  Snad už brzy budeme moci naběhnout společně na tatami. ME seniorů v Praze se konat bude, bez diváků. Všichni poctivě fanděte doma, sledujte zápasy a učte se od nejlepších.

Zpráva z Beskydského kodokanu. Téměř každý den se v Beskydském kodokanu buduje další zázemí. Budete překvapeni, co dokáže pár nadšených jedinců a co se dá vybudovat svépomoci během několika týdnů. Tady se budou  připravovat opravdoví reprezentatnti a olympionici. Co kdyby si byl (a)  právě TY jedním z nich. Proto nepolevuj ani v toto období. Kája Vám přidává další inspiraci k tréninku.

Kalendář akcí

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  811
1213141516
1920212225
2627282930  

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner