judo SKP

JUDO CAMP BYTOM, KOSOVO

 

 Jediná zástupkyně oddílu Judo Beskydy Karolína Kubíčková se účastní velmi náročných mezinárodních judo campů. V Polsku bude absolvovat 4 velmi vysilující tréninkové jednotky, poté rovnou přejíždí výběr reprezentačního družstva ČR dorostu a juniorů do Kosova, kde budou absolvovat dalších 26 tréninkových jednotek. Tito naši borci mají možnost trénovat s Olympijskou vítězkou Ajlindou Kelmendiovou, medailistkami z MS a ME Norou Gjakovovou a Distriou Krasniqiovou. Reprezentační trenér juniorů před odjezdem řekl jen jedno - bude to masakr. Přejeme Karolíně i všem ostatním, aby vydrželi, aby nasbírané zkušenosti, co nejdříve zúročili. Příští rok nás čeká dorostenecká Olympiáda, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Náš oddíl chce mít zástupce. Možná je škoda, že naši dorostenci neprojevili zájem judisticky růst a neúčastnili se této tréninkové šňůry.

 

Pokud sportovec má svůj cíl, pak je pro něj ochoten podstoupit téměř vše. Nabízí se známá hláška z filmu Rocky 4, kdy káže trenér boxerovi:„Musíš projít peklem, abys na konci stanul jako vítěz,“ Motivace sportovce v sobě ve skutečnosti skrývá soubor různě silných motivů, může se jednat o:

  • osobní cíle: vítězství, sláva, peníze aj!
  • společenské cíle:reprezentace země, kontakty s dalšími sportovci!

Trenér by měl motivaci sportovce dobře znát a pracovat s ní. Každopádně bez motivace není cíl a bez cíle není výsledek. Nepropásněte svoji šanci, jen kvůli tomu, že zrovna teď potřebujete odpočívat.Reprezentace Kosova

JUDO KOSOVO

Kalendář akcí

<< Květen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4
  9101112
1516171821
222324
31    

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner