judo SKP
Klub Hodnocení trenéra Úspěšný krajský přebor v Karviné

Úspěšný krajský přebor v Karviné

 

Karviná - sobota 2.června

 

Náš klub zastupovalo 15. judistů. Čtyři další členové závodního týmu se nezúčastnili. Přítomna byla stovka závodníků. 15. členů našeho klubu předvedlo kvalitní práci a stali se nejúspěšnějším kolektivem. Pochvalu si zaslouží především Nikolas Hromják, Natálie Filipcová a Patrik Kučák, kteří vybojovali krajské tituly překvapivě dobrým výkonem. Zlato získali také Šimon Filipec,Ondřej Chlopčík a Simona Gregušová. Pochvala patří druhým, Karolíně Kubíčkové a Matěji Silvestrovi, stejně jako třetím, Pavlovi Ivaniukovi, Kamilovi Kiszovi, Nikole Šimkové. Formu si špatně naladili Petra Stachová a Adam Andruško, kteří byli papírovými favority a oba skončili na pátém místě. Terezka Mecová předvedla statečný výkon i když na vítězství nedosáhla.

Se všemi účastníky jsme probrali jejich výkony. Budeme dále pracovat na zkvalitnění technicko-taktické přípravy a především tvrdě trénovat, aby naše forma kulminovala při mistrovství republiky, které se pro mladší žáky letos uskuteční v Ostravě. Je mezi námi hodně borců, kteří mají na republikové medaile. Judo není cesta na krátkou trať. Je to filosofie a životní styl. Judo se můžete učit celý život.

Kalendář akcí

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  811
1213141516
1920212225
2627282930  

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner