judo SKP
Klub Hodnocení trenéra POHÁR PRIMÁTORA FRÝDKU-MÍSTKU - HODNOCENÍ TRENÉRKY

POHÁR PRIMÁTORA FRÝDKU-MÍSTKU - HODNOCENÍ TRENÉRKY

 

 

23. 9. 2012

 

   Turnaje, který pořádal náš klub, se zúčastnilo 175 závodníků z 19 klubů a 3 zemí. Našich členů se zúčastnilo celkem 52. Jde o členy, kteří zodpovědně přišli reprezentovat svůj oddíl a Frýdecko - místecký region. V soutěži družstev jsme bezkonkurenčně zvítězili před Femaxem Hranice a Baníkem Ostrava. Celkem jsme získali 28. medailí z toho 11. zlatých a 67. vítězných utkání. Což je výrazný pokles ve srovnání s loňským rokem.

Co se týče přípravy a organizace, opět nás podpořil tradiční a úzký okruh rodičů, očekávali jsme větší angažovanost a zájem ostatních členů a rodičů. Tatami v sobotu večer přišli stavět pouze trenéři Pröllová, Kubíček, Koloušek a Holeček. Jediný zástupce rodičů pan Majdloch, jediný zástupce členů Kamil Kisza. Po prosebném telefonátu se dostavili ještě Hromjákovi. Diplomy zajistili rodiče Filipcovi. Bufet zajišťovaly paní Hromjáková, Janulková, Matyskiewiczová, Špoková, Koloušková. Časomíra - starší členové oddílu. Úklid po turnaji - stále stejný úzký kolektiv rodičů. Moc děkujeme aktivním rodičům za pomoc a stále věříme, že se příště zapojí i ostatní členové a jejich rodiče. Kdo pomáhá, má slevy na startovném, soustředěních a různých akcích. Věřte, že příprava takového turnaje se nedá zvládnout bez vaší pomoci.

 

 

 

Vyhodnocení tréninkových základen:

 

Kasárna 23. závodníků – 12 medailí

Borci z Kasáren si vedli nejlépe, při největším počtu závodníků, získali nejvíce zlatých medailí a to 5. Obrovské zlepšení, perfektní nasazení, super práce, zodpovědný přístup. Zlato získali Ondřej Chlopčík 2x , Petra Stachová, Filip Koloušek, Vojtěch Hronek.

 

Dobrá 18. závodníků -8 medailí

Borci z Dobré získali 4 zlaté medaile, slabá účast závodníků. Obrovským překvapením byl Kamil Kisza, který porazil ve finále mistra Polska. Dále 1. místo získali 3x Kubíčci.

 

Raškovice 11 závodníků -8 medailí

I když základna z Raškovic bojovala ze všech sil, nestačila na ostatní základny. Vybojovali pouze 2. zlaté medaile a to Vojtěch Pavelek a Šimon Filipec.

 

Některé kategorie byly více obsazeny a zvítězil opravdu ten nejlepší, většina nováčků pocítila hořkost prohry. Důležité je se nevzdat, poctivě trénovat a nezapomenout na to, že každá prohra a překážka nás posouvá dál a výš. Nikdo nebude smutnit, nebo se vzdávat. Jen poctivou prací dojdete pomalu ke svému cíli.

 

Blahopřejeme všem zúčastněným a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

Kalendář akcí

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  811
1213141516
1920212225
2627282930  

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner