judo SKP
Klub Hodnocení trenéra Přebor republiky družstev starších žáků a žaček.

Přebor republiky družstev starších žáků a žaček.

Mimořádného úspěchu dosáhl výběr moravskoslezského kraje v barvách Baníku Ostrava, vedený trenéry Kozou a Prőllovou. Chlapci i děvčata vybojovali stříbrné medaile. K úspěchu kolektivu přispěli také naši Petra Stachová, Natálie Filipcová, Nikola Šimková, Ondřej Chlopčík, Matěj Silvestr a Dominik Polášek. BLAHOPŘEJEME!

PR2013

    Dovolte mi, abych poděkoval spolupracujícím klubům v našem regionu, kteří s námi velmi úzce spolupracují. Jsou to tyto skvěle pracující kluby: SKP Ostrava, Slezan Opava, Judo Frenštát pod Radhoštěm, Baník Karviná, Pionýr Bohumín, Femax Hranice a v neposlední řadě Judo Závišice. Moc si této spolupráce na velmi čisté a přátelské úrovni vážíme a jsme připraveni na další velmi plodnou spolupráci s Vámi. Ještě jednou moc děkuji.

    Zvláštní a osobní poděkování mi dovolte vyslovit Paní Pavlíně Prollové, trenérce SKP Ostrava za vše co pro tento úspěch udělala a obětovala.

    Dále bych chtěl vyjádřit svůj obdiv všem rodičům, kteří nám pomohli s dopravou do místa turnaje. Byli to David Sieber s manželkou, dále pak Petr Škrobánek, Dalibor Szarzec a Jiří Silvestr. Také Vám mockrát děkuji, protože bez této podpory bychom to nezvládli!!!

    Na úplný závěr bych chtěl poděkovat Romanovi Chobotovi, za skvělou práci a zájem o společný úspěch, který tiše a bez okázalostí projevil a projevuje stále!!! Romane děkuji, jinak nevím, jak bychom to zvládli!!!

S potěšením musím konstatovat, že jsme se stali ziskem dvou stříbrných medailí nejúspěšnějším klubem Přeboru České republiky starších žáků/žaček.


                                                           Výpis z hodnocení trenéra Baníku Ostrava a regionálního výběru žáků Dušana Kozy

 

Kalendář akcí

<< Květen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4
  9101112
1516171821
222324
31    

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner