judo SKP
Klub Hodnocení trenéra VÍTĚZSTVÍ V POHÁRU KRAJŮ

VÍTĚZSTVÍ V POHÁRU KRAJŮ

 Kopie - P Drustev
Po obrovském úspěchu ve Francii, kde se naše výprava stala nejúspěšnější, kde si naši borci dovezli dvě medaile ze čtyřech startujících, jsme ve stejném stylu navázali na další vrcholnou akci.

ČP družstev - krajů. 25.4.2014 Jičín. Na tomto turnaji bojovali vybraní, nejlepší borci z kraje v daných váhách. Sestavu dokázalo dát dohromady 13 krajů. Náš kraj reprezentovalo 9 šampionů + 4 náhradníci. 6 SKP, 4 B-O, 1 Opava, 1 Závišice, 1 Třinec. S těmito všemi vybranými nám byla čest spolupracovat, do bojů dali srdce. Touha po vítězství je posouvala zápas od zápasu blíž k vytouženému cíli. Naši vyvolení předváděli neskutečné boje, plné emocí. Poznali, že týmová práce je na tomto turnaji to nejvíc. Po pěti vítězných utkáních jsme se honosili TITULEM MISTR KRAJŮ 2014. Pro Moravskoslezský kraj to je další obrovský zápis a úspěch. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, děkujeme rodičům za podporu svých dětí na místě, nebo sledováním on-line přenosu, děkujeme za gratulace, kterými jste opravdu nešetřili. Děkujeme, že vás máme. Jsme pyšní na Vaše velká a bojovná srdce. Kdo byl - ví, kdo nebyl- neuvěří, jak silný zážitek se dá prožít během několika minut.

Závodníci, trenéři, rodiče - to je trojúhelník, který když funguje – jsme schopní dokázat ještě více.

Tuto akci POD PATRONACÍ KRAJSKÉHO SVAZU zajišťovali: Trenér RVŽ –p. Koza, Předseda B-O -p.Pavlica, Trenérka SKP - Pröllová, Vedoucí výpravy p. Silvestr

HODNOCENÍ TRENÉRA


 

Kalendář akcí

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  811
1213141516
1920212225
2627282930  

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner